fbpx

Brodifotografia to duet fotografów….

Mieszkamy w Szczecinie, pochodzimy z Wielkopolski, ale fotografować możemy wszędzie, gdzie tylko zamarzycie, bo lubimy podróże małe i duże 🙂

Ewelina i Łukasz – duet zarówno w życiu prywatnym, jaki i zawodowym. Kobieta i Mężczyzna, Mąż i Żona, Mama i Tata Mai oraz Filipa, Pan i Pani fotograf i …dwa totalne przeciwieństwa, które od kilkunastu lat nieustannie się przyciągają.

Ewelina

Ewelina – niepoprawna romantyczka zakochana w naturalnych olejkach eterycznych; minimalistka w każdym calu, która kocha słońce, lato i taniec. Jesienne kolory jak najbardziej na tak , ale temperatura stanowczo za niska, gdyż jest wiecznym zmarzluchem i słońca Jej nigdy za wiele. Uwielbia ziołowe herbaty i domowe konfitury. Ma kiepską pamięć do filmowych tytułów, poza jednym, który mogłaby oglądać bez limitu ……Dirty Dancing.Nie bardzo lubi swoje imię, zdecydowanie woli je w skróconej formie – Ivy.

Łukasz

Łukasz – prawdziwy artysta  ; nieprzewidywalny z nieracjonalnym brakiem kontroli nad “zwykłymi sprawami”. Bez Ivy zgubiłby pewnie połowę swojego dobytku, gdyż Jego pamięć potrafi być niezwykle zawodna. Kiepsko zapamiętuje imiona ludzi, z którymi współpracuje, ale nazwiska aktorów i tytuły filmów zna perfekcyjnie. Totalny kinomaniak. Fan Gwiezdych Wojen.
Uwielbia popcorn i wszelkie nowinki technologiczne, ale ma też sentyment do analogowych obiektywów, które często wykorzystuje podczas sesji. Nie bardzo lubi tańczyć, ale dla Eweliny zrobi wszystko  🙂

BrodiFotografia…… to dwa różne spojrzenia na otaczający świat.

Ludzie,  emocje, magia – to najważniejsze elementy Waszych historii, które My zatrzymujemy w kadrach pełnych prawdy i autentyczności.
Nie lubimy reżyserowania, za to uwielbiamy naturalne światło, które potęguje siłę miłości.
Zawsze pracujemy w duecie, więc mamy komfort podziału ról – nie umknie nam najmniejszy detal , autentyczne relacje i emocjonalny klimat.
Najważniejsze jest dla Nas uchwycenie magicznych momentów i ulotnych chwil, które stworzą Wasze niezapomniane wspomnienia.
Podczas reportażu ślubnego staramy się pozostać niezauważeni, tak, by zdjęcia były jak najbardziej naturalne, niemal jak dokument , który po latach przywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Ewelina